PTB TRAKT Sławomir Szast

- układanie kostki brukowej
- kostka brukowa Lublin
- roboty ziemne, drogowe
- wynajem BOBCAT Lublin

tel. 601-25-92-32

ul. Zagłoby 5, Lublin 20-717
e-mail: kontakt@trakt.lublin.pl

FanPage TRAKT
[Głosów:2    Średnia:5/5]

P.T.-B. „TRAKT” powstało w roku 1993 w Lublinie. Naszą specjalnością są prace związane z aranżacją otoczenia budynków z kostki brukowej i nie tylko, mianowicie:

  • roboty brukarskie (układanie kostki brukowej, kostka brukowa, układanie wjazdów z kostki brukowej, układanie alejki z kostki brukowej, układanie parkingów z kostki brukowej, układanie chodników z kostki brukowej, podbudowy betonowe zwykłe i zbrojone itp.)
  • ogrodzenia (obsadzanie słupków, naciągnięcie siatki)
  • kształtowanie krajobrazu (niwelacja terenu, roboty ziemne)
  • zagospodarowanie terenów zielonych (trawniki, rabaty, pergole, sadzawki, oczka wodne)
  • architektura ogrodowa (altanki)

Prace te prowadzimy kompleksowo, od fazy projektowania nawierzchni z kostki brukowej i doradztwa po wykonawstwo „pod klucz”. W okresie dotychczasowej działalności zgromadziliśmy wiele doświadczeń w zakresie wykonawstwa wyżej wymienionych robót. Naszym bardzo dużym kapitałem jest stała i fachowa załoga. Dysponujemy niezbędnym sprzętem renomowanych producentów o parametrach technicznych, zapewniających wysoką jakość i szybkie tempo prowadzonych robót. Zlecenia realizujemy wykorzystując materiały renomowanych firm (Libet, Jadar, Bruk-Bet, Polbruk), które objęte są długoletnią gwarancją. Wszystkie te czynniki wpływają na zadowolenie klientów i dobrą opinię o naszej firmie, czego świadectwem są liczne rekomendacje.